केन्द्रीय संस्करण

प्रदेश कृषि राज्यमन्त्री यादवद्वारा क्यान वितरण

personaccess_timeAug 14, 2019 chat_bubble_outline0

रौतहट– प्रदेश नं २ का भूमि व्यवस्था कृषि तथा सहकारी राज्यमन्त्री योगेन्द्र यादवले रौतहटका सयौं किसानलाई दुःध राख्ने क्यान वितरण गरेका छन् ।  रौतहटाको संसदीय निर्वाचन क्षेत्र नं १ (ख) मा पर्ने यमुनामाई गाउँपालिका वडा नं २ भेडियाहीस्थित एक कार्यक्रमका बीच १ सय ६३ जना पशुपालक किसानलाई उनले क्यान वितरण गरेका हुन् । 

क्यान वितरणले पशुुपालक किसानले उत्पादन गरेको दुुःध बजारसम्म पुरयाउन सहज हुने मन्त्री यादवले बताए । मन्त्री यादवले आजै माधवनारायण नगरपालिका वडा नं ४ भेलहीका आर्थिक अवस्था कमजोर भएका एक जना बाढीपीडितलाई घर निमार्णका लागि आर्थिक सहयोग पनि गरेका छन् ।

असारको अन्तिम साता आएको विनाशकारी बाढीबाट प्रभावित भएर घरवारविहिनहरुलाई कृषि राज्यमन्त्री  यादवले भेलही निवासी रुपल गिरीलाई आर्थिक सहयोग गरेका हुन् ।  

यसैबीच राज्यमन्त्री यादवले आजै एउटा छुटै कार्यक्रम गरेर प्रदेशसभा सदस्य विकास कोष रौतहट पनि स्थापना गरेका छन् ।  उक्त विकास कोषले सामाजिक कार्य, शिक्षा, स्वास्थ्य, पत्राकारिताको प्रवद्र्धन र सुशासनको क्षेत्रमा काम गर्ने उनले बताए । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...