केन्द्रीय संस्करण

जमानतमा छुटे नायिका श्वेता तिवारीका श्रीमान्, सौतेनी छोरीमाथि दुर्व्यवहारको आरोप

person explore access_timeसाउन २९, २०७६ chat_bubble_outline0

चर्चित अभिनेत्री एवं बिग बस ४ की बिजेता श्वेता तिवारी आजकाल आफ्नो नीजि जीवनका लागि चर्चामा छिन् । श्वेताले आफ्ना श्रीमान् अभिनव कोहलीमाथि घरेलु हिंसाको आरोप लगाएकी थिइन् । उनले समता नगर पुलिस स्टेशन, कान्दिवलीमा अभिनवविरुद्ध मुद्दा दर्ता गरेकी थिइन् । त्यसपछि उनलाई आइतबार पक्राउ गरिएको थियो । भारतीय मिडियामा प्रकाशित समाचार अनुसार अभिनवलाई मंगलबार १५ हजार भारुमा जमानत दिइएको छ । उनको मुद्दा अदालतमा अहिले पनि जारी छ । यो मामलामा श्वेता तिवारीकी छोरी पलकले पनि बयान दिएकी छिन् ।

टाइम्स अफ इन्डियाको एक रिपोर्ट अनुसार अभिनव कोहलीलाई बोरीवली कोर्टमा पेश गरिएको थियो, त्यसपटि उनलाई जमानत दिइयो । श्वेता र उनका श्रीमान् अभिनवबीच थुप्रै दिनदेखि ठाकठुक भइरहेको चर्चा सार्वजनिक भएको थियो । रिपोर्टमा बताइए अनुसार श्वेताका श्रीमान् अभिनव कोहलीले छोरी पलक तिवारीलाई थप्पड हानेको, अपशब्द बोलेको र दुर्व्यवहार गरे ।


यो मामलामा अभिनव कोहलीकी आमा र श्वेता तिवारीकी सासु पुनमले पनि मिडियासँग कुराकानी गरिन् । उनले भनिन्, ‘श्वेता तिवारीले केही समय अघिदेखि नै अभिनवसँग सम्बन्धविच्छेद मागिरहेकी छिन् । तर अभिनव सम्बन्धविच्छेद गर्न राजी छैनन् । उनी छोरा रेयांशका लागि सँगै बस्न चाहन्छन् । ’

उनले भनिन्, ‘मलाई उनीहरुबीच के चलिरहेको छ, राम्रोसँग थाहा छैन ।’ स्मरण रहोस्, यो मामलामा श्वेता तिवारीकी छोरी पलक तिवारीले पनि इन्स्टाग्राम पोष्टमा लेखेर आफ्नो कुरा व्यक्त गरेका छन् ।

पलक तिवारीले लेखेकी छिन्, ‘अभिनव कोहलीले कहिले पनि ममाथि शारीरिक हिंसा गरेनन्, मलाई कहिले पनि गलत तरिकाले छोएनन् । म मानिसहरुलाई के आग्रह गर्न चाहन्छु भने कुनै पनि मिडिया रिपोर्टलाई विश्वास नगर्नुहोस् । यद्यपि, उनले लगातार अनुचित र तनावमा पार्ने टिप्पणी गरेका छन् जसबारे म र मेरी आमालाई मात्रै थाहा छ । त्यस्ता शब्द जसले कुनै पनि महिलाको इज्जत उतार्न सक्छ, त्यस्ता शब्द जुन कुनै पनि पुरुषबाट सुन्न सक्नुहुन्छ तर कुनै पिताबाट होइन ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.