केन्द्रीय संस्करण

एक करोड पाएपछि दङ्ग युवराज

personaccess_timeAug 12, 2019 chat_bubble_outline1

काठमाडौं– चर्चित गायक युवराज चौलागाईंलेको गीत ‘तिम्रो माया पाउनलाई’ ले युट्युबमा एक करोड बढी दर्शक पाएको छ ।  युवराजले आफ्नै युट्युब च्यानलबाट केही अगाडि ल्याएको यो गीतले अहिलेसम्म १ करोड ९७ हजार बढी दर्शकले पाइसकेको छ । 

प्रेम र बिछोडको कथा बोकेको गीतको भिडियोमा पल शाह र आंचल शर्माको अभिनय रहेको छ । भिडियोले दर्शक पात्र पाएको होइन अधिकाँश कमेन्ट समेत सकारात्मक पाएको छ ।  पल शाहले नै निर्देशन गरेको गीतमा चन्द्र ज्योती आले मगरको शब्द र राजकुमार बगरको संगीत छ ।

एक करोड दर्शक पाएपछि युवराजले दंग हुँदै सामाजिक सञ्जालमा गीत शेयर गर्दै सम्पूर्ण दर्शकप्रति आभार प्रकट गरेका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. Aug. 13, 2019, 5:54 a.m. Bishnu
    We proud of u n we love u always,doesn’t matter where we r ,we always support u ,god bless keep doing n smiling forever
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...