केन्द्रीय संस्करण

सैफ र करिनाको विवाह हुँदा १६ वर्षकी थिइन् सारा, यस्ती देखिन्थिन्

personaccess_timeAug 12, 2019 chat_bubble_outline0

सारा अली खान र इब्राहिमसँग करिनाको बन्डिङ हेर्दा यस्तो लाग्छ कि उनीहरुलाई कहिले पनि सैफ र उनको सम्बन्धसँग समस्या थियो । साराले करन जोहरको शो ‘कफी विद करन’ मा यसबारे कुराकानी गरेकी थिइन् । आज यसबारे किन कुरा गरिँदैछ भने केही समयअघि एउटा तस्बिर इन्टरनेटमा निकै भाइरल भएको थियो । यो तस्बिर सैफ र करिनाको विवाहको तस्बिर थियो ।

यो तस्बिरमा पूरा परिवार सँगै छन् र हजुरआमासँग इब्राहिम बसिरहेको देख्न सकिन्छ । यस्तै सारा करिना बसेको ठाउँमै उभिएकी छिन् । उनी निकै खुसी देखिएकी छिन् । सैफ–करिनाको विवाह हुँदा सारा १६ वर्षकी थिइन् भने इब्राहिम ११ वर्षका थिए । साराले करनको शोमा सैफ र करिनाको विवाहका लागि उनलाई आमाले तयार गरिदिएको बताएकी थिइन् ।

साराले करिनालाई उनको नामले नै बोलाउने बताएकी थिइन् । साराले भनेकी थिइन्, ‘करिनालाई ‘सानी आमा’ भनेको भए उनी छक्क पर्थिन् होला ।’

साथै करिनाले पनि यस्तै बताएकी थिइन् । करिनाले एक अन्तर्वार्तामा भनेकी थिइन्, ‘म सधैं सैफलाई भन्छु कि म सारा र इब्राहिमको राम्रो साथीमात्र बन्न सक्छु । म कहिले उनको आमा बन्न सक्दिनँ किनभने उनीहरुसँग एक उत्कृष्ट आमा छिन् जसले दुबै बच्चालाई निकै राम्रो संस्कार दिएकी छिन् । म दुबैलाई धेरै माया गर्छु र जीवनको मोडमा यदि उनीहरुलाई मेरो सल्लाहको आवश्यकता परे म उनीहरुको साथमा हुनेछु ।’

यो फोटो सोहाले इन्स्टाग्राम अकाउन्टमा सेयर गरेकी थिइन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...