केन्द्रीय संस्करण

राखी सावन्तको गोप्य विवाहमाथि भड्किए दिपक कलालः भने, ‘चार दिनभित्र ४ करोड फिर्ता गर’

person explore access_timeसाउन २७, २०७६ chat_bubble_outline0

कन्ट्रोभर्सी क्विनको रुपमा स्थापित राखी सावन्त आफ्नो विवाहका कारण चर्चामा छिन् । उनले हेरक दिन सिन्दुर लगाएका नयाँ–नयाँ फोटो र भिडियो इन्स्टाग्राममा पोष्ट गरिरहन्छिन् । राखीले अहिलेसम्म श्रीमान् रितेशसँग फोटो पोष्ट गरेकी छैन तर उनले आफ्नो विवाह भएको खबरलाई पुष्टि गरिसकेकी छिन् । राखीको विवाहको कुरा सुनेर सबैजना अचम्मित छन् । यस्तै युट्युबर दिपक कलाल भने उनले विवाह गरेकोमा भड्किइसकेका छन् ।

गत वर्ष राखी र दिपकको विवाहको चर्चा थियो । तर पछि यो अफवाह मात्रै साबित भयो । अब राखीले एक एनआरआईसँग आफ्नो घर बसाएकी छिन् । यही कुरा दिपकलाई चित्त बुझेन र उनले राखीलाई तथानाम भने । राखी आफैंले दिपकको यो भिडियो आफ्नो इन्स्टाग्राममा सेयर गरेकी छिन् ।

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😄😄😄🤣🤣😂🤣🤣🤣🤣

A post shared by Rakhi Sawant (@rakhisawant2511) on

यसका साथै भिडियोमा दिपकले राखीले आफूसँग चार करोड लिएको आरोप लगाएका छन् । त्यो पैसा राखीले खाएको भन्दै चार दिनभित्र चार करोड फिर्ता दिन आग्रह गरेका छन् ।

यस्तो अर्को एउटा भिडियोमा दिपकले राखीका श्रीमानलाई पनि तथानाम भनिरहेका छन् । यसमा राखीले पनि आफ्नो भिडियो पोष्ट गर्दै भनेकी छिन्, ‘म सत्य सावित्री हुँ, अब तैँले मेरो कालीको रुप देख्नेछन्, दुर्गाको रुप देख्नेछन् । तँ पातालमा नै लुकेपनि म तँलाई जसरी पनि खोजेर निकाल्नेछु । ’

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rakhi Sawant (@rakhisawant2511) on

‘म राधे माँको त्रिशुलले तेरो वध गर्नेछु,’ उनले थपिन् ।

स्मरण रहोस्, राखीले २० जुलाईमा विवाह गरेकी थिइन् । उनले क्रिश्चियन ब्राइडल गाउनमा पनि आफ्ना केही फोटो पोस्ट गरिन् तर यसको क्याप्सनमा राखीले लेखेकी थिइन्, ‘ब्राइडल शूट’ ।

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good morning sweetheart Fan’s

A post shared by Rakhi Sawant (@rakhisawant2511) on

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...