केन्द्रीय संस्करण

केन चम्किएपछि टोट्टनहाम विजयी

person explore access_timeसाउन २६, २०७६ chat_bubble_outline0

स्टार स्ट्राईकर ह्यारी केनले दुई गोल गरेपछि टोट्टनहामले इङ्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा सुखद सुरुवात गरेको छ । शनिबार राति भएको खेलमा टोट्टनहामले एस्टन भिल्लालाई ३–१ गोलले हरायो ।

घरेलु मैदानमा भएको खेलमा टोट्टनहामले खेलको अन्तिम समयमा लगातार गोल गर्दै हार टारेको थियो । खेलमा सुरुवाती अग्रता एस्टन भिल्लाले लिएको थियो । जोन म्याकगिनले नवौं मिनेटमा गोल गर्र्दै एस्टन भिल्लालाई अग्रता दिलाए । त्यसपछि टोट्टनहामलाई बराबरी गोल फर्काउन ७३औं मिनेटसम्म पर्खनु परेको थियो । टोट्टनहामका तान्गे नेडोम्बेले बराबरी गोल फर्काए । ८६आंै मिनेटमा ह्यारी केनले गोल गर्दै टोट्टनहामलाई अगाडी बढाए ।

केनले दोस्रो हाफको अन्तिम मिनेटमा अर्को गोल थप्दै टोट्टनहामको जित सहज बनाए । जितसँगै टोटनहमले तीन अंंक बानाएको छ । शनिबार रातिनै भएको खेलमा ब्राईटनले वाटफोर्डलाई ३–० गोलले हराएको छ । अर्को खेलमा क्रिस्टल प्यालेस र एभर्टनले गोलरहित बराबरी खेल्दै अंक बाँडे । अर्को खेलमा साउथह्यामटनले बर्नलीलाई ३–० गोलले स्तब्ध बनायो ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...