केन्द्रीय संस्करण

अक्षय कुमारको नाममा दोस्रो राष्ट्रिय फिल्म पुरस्कार, खबर सुन्नेबित्तिकै यस्तो हाल

person explore access_timeसाउन २५, २०७६ chat_bubble_outline1

मिसन मंगलको रिलिज अघि अक्षय कुमारले ठूलै खुसी हात पारेका छन् । उनको फिल्म प्याडम्यानले ‘बेस्ट फिल्म अन सोसल इस्युज’ (सामाजिक मुद्दामा बनेको उत्कृष्ट फिल्म) का लागि राष्ट्रिय फिल्म पुरस्कारको लागि छानिएको छ । जब अक्षयलाई यसबारे थाहा भयो तब उनलाई विश्वास नै भएन ।

सन् २०१८ मा रिलिज भएको प्याडम्यान सोसल ड्रामा हो जसलाई आर बाल्कीले निर्देशन गरेको थियो । यो फिल्मबाट ट्विंकल खन्नाले निर्माताको रुपमा डेब्यू गरेकी थिइन् । ट्विंकलले राष्ट्रिय पुरस्कारको घोषणा हुँदा आफू बाटोमा नै भएको ट्वीटमार्फत् जानकारी दिइन् । उनले ट्वीटरमार्फत् नै प्याडम्यानले राष्ट्रिय पुरस्कार भएको बारे जानकारी भएको बताइन् । सुरुमा विश्वास नलागे पनि पछि प्याडम्यानले साँच्चै नै अवार्ड पाएको कुरामा उनी विश्वस्त भइन् ।

अक्षयले ट्विंकलको ट्वीटलाई रिट्वीट गरेर भने, ‘हो, र दोस्रो फोन मलाई आयो । प्याडम्यानले साँच्चै नै सामाजिक विषयमा बनेको उत्कृष्ट फिल्मको अवार्ड जितेको हो भन्ने कुराको पुष्टि गर्न हामी निकै उत्साहित थियौं । म यतिमात्र भन्न सक्छु । सारा संसारलाई भन, यसलाई कपी गर ।’

प्याडम्यान अरुणाचलम मुरुगन्नतमको कहानी हो जसले सस्तो मूल्यको स्यानटरी प्याड बनाउने विधिको आविष्कार गरेका थिए । फिल्ममा राधिका आप्टेले अक्षयकी श्रीमतीको भूमिका निभाएकी थिइन् जबकी सोनम कपुर सामाजिक कार्यकर्ताको भूमिकामा थिइन् । सोनमले यो खबरमाथि प्रतिक्रिया जनाउँदै खुसी व्यक्त गरेकी थिइन् ।

अक्षय कुमारले यसअघि रुस्तमका लागि उत्कष्ट नायकको विधामा राष्ट्रिय फिल्म अवार्ड जितिसकेका छन् ।

कमेन्ट

  1. Aug. 10, 2019, 7:48 p.m. Mukesh yadav
    Congrats Rajiv Hariom Bhatiya
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...