केन्द्रीय संस्करण

उदयपुरमा डुबेर बालकको मृत्यु

personaccess_timeJul 30, 2019 chat_bubble_outline0

उदयपुर-उदयपुर जिल्लाको कटारी नगरपालिका–८ स्थित थलियास्थित ललरी खोलामा आज एक ११ वर्षीय बालकको पौडी खेल्ने क्रममा डुबेर मृत्यु भएको छ । मृत्य हुनेमा कटारी–८ का गङ्गाबहादुर पुलामी मगरको छोरा हर्कबहादुर रहेको इलाका प्रहरी कार्यालय कटारीले बताएको छ ।

दिउँसो २ बजेतिर चार जना साथीसँग ललरी खोलामा पौडी खेल्न गएका मगरको खोलामा डुबेर मृत्यु भएको इलाका प्रहरी कार्यालय कटारीका प्रमुख प्रेमसागर केसीले बताए । अहिले हर्कबहादुरको शव परीक्षणका लागि  अस्पतालमा लगिएको इप्रका कटारीले जनाएको छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...