केन्द्रीय संस्करण

जन्मदिनमा केक होइन बृक्षारोपण

person explore access_timeसाउन ९, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– पछिल्लो समय जन्मदिनलाई बिशेष बनाउन बृक्षारोपण गर्ने लहर नै चलेको छ । यहि लहरलाई पछ्याउँदै साविक अनेरास्ववियू केन्द्रिय कमिटी सदस्य तथा महेन्द्ररत्न क्याम्पस ताहाचलका विद्यार्थी नेता पंकज भण्डारीले पनि आफ्नो जन्मदिन बृक्षारोपण गरेर मनाए । आफु अध्ययनरत महेन्द्ररत्न क्याम्पसमै उनले ५० वटा धूपीको विरुवा रोपेका छन् । 

हरियाली बचाउने सरकारको ठोस पहल कद्मी नभएकाले आफुहरु मिलेर हराभरा शहर बनाउनका लागि वृक्षारोपण गरिएको भण्डारीले बताए । जन्मदिन केक काटेर मनाउनुभन्दा सो रकमले विरुवा किनेर रोप्दा समाजनै हरियाली हुने भण्डारीको तर्क छ । बृक्षारोपणमा सोही कलेजका विद्यार्थीहरुको सहभागिता रहेको थियो  ।


 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...