केन्द्रीय संस्करण

कुमारी बैंकको ‘मेहेन्दी–उत्सव’

personaccess_timeJul 23, 2019 chat_bubble_outline0

काठमाडौं– श्रावणकोे अवसर पारेर कुमारी बैंक लिमिटेडले आफ्ना महिला ग्राहकवर्गहरुलाई लक्षित गर्दै ‘मेहेन्दी उत्सव’को आयोजना गरेको छ । ‘मेहेन्दी उत्सव’ बैंकका विभिन्न शाखाहरुमा आयोजना भएका छन् ।

श्रावण महिनाभर चल्ने यो उत्सवमा ‘शुभलक्ष्मी सेभिङ’ खातावाल लगायत अन्य महिला ग्राहकवर्गले उपत्यका भित्र एवम् बाहिरका विभिन्न शाखाहरुबाट मेहेन्दी–कार्यक्रमको तालिका अनुसार आफुलाई अनुकुल पर्ने दिन र समय अनुरूप तालिकामा उल्लेखित शाखाहरुमा सम्पर्क गरी निःशुल्क रुपमा आकर्षक डिजाईनका मेहेन्दी लगाउन सक्नेछन् । 

नेपाली संस्कृति र परम्परालाई प्रबद्र्घन गर्ने एवम् महिलाहरुलाई उक्त चाड खुसीयालीका साथ मनाउन प्रोत्साहन दिने उद्देश्यका साथ आयोजित उक्त कार्यक्रममा ग्राहकवर्गको उत्साहजनक सहभागिता माझ निकै सकारात्मक प्रतिक्रिया पनि आएकोे बैंकले जनाएको छ ।

हिला ग्राहकवर्गलाई लक्षित गरेर आयोजित उक्त कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिँदै आगामी हरितालिका तीजको अवसरमा बैंकले आफ्ना महिला ग्राहकहरुलाई आकर्षक उपहार प्रदान गर्ने पनि योजना बनाएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...