केन्द्रीय संस्करण

सुशीलले ढाले पाकिस्तानी खेलाडी

person explore access_timeसाउन ६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं-नेपालका सुशील थापाले पाकिस्तानी खेलाडी इर्दलाई पराजित गदै क्वार्टरफाइनलमा प्रवेश गरेका छन् । थाइल्यान्डमा जारी खुला अन्तर्राष्ट्रिय बक्सिङ प्रतियोगिता अन्र्तगत ४९ केजी लाईट फ्लाइट तौलमा नेपाल आर्मीमा आवद्ध मुक्केबाज सुशीलले पाकिस्तानी मुक्केवाज इर्द उल्लाइलाई दोस्रो राउन्डको दोस्रो मिनेटमा आरएससीको आधारमा हराउदै क्वार्टरफाइनलमा प्रवेश गरेका हुन ।

सुशीलले दोस्रो राउन्डको पहिलो मिनेटमा उल्लाहलाई ढाले पछि काउन्टमा परेका थिए । लगातार उत्कृष्ट मुक्का प्रहार गरेका शुसीलले उल्लाइलाई एकै राउन्डमा तीन पटक काउन्टको धरापमा पछि पारेका थिए । अन्तर्राष्ट्रिय बक्सिङ संघको नियम अनुसार एउटै राउन्डमा तीन पटक काउन्ट पाएपछि खेलाडीले धेरै मार खानु नपरोस भनि रेफ्रीले खेल रोक्दै बिपक्षीलाई विजयी गराउने नियम छ । नेपालमा हुने १३औं सागको तयारीका लागि नेपाल बक्सिङ संघले बिगत दुई सातादेखि ७ महिला र १० पुरुषलाई थाइल्यान्डमा बैदेशिक प्रशिक्षणमा राखेको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...