केन्द्रीय संस्करण

२० वर्ष अगाडि हत्या गरी फरार व्यक्ति पक्राउ

personaccess_timeJul 22, 2019 chat_bubble_outline0

कास्की– अन्नपूर्ण गाउँपालिका–११ (साबिक घान्द्रुक गाविस)– ७ बस्ने ३१ वर्षीय मनप्रसाद गुरुङको हत्या गरी फरार रहेका सोही ठाउँ बस्ने  ५६ वर्षीय कुमार गुरुङलाई आइतबार प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । मनप्रसाद र कुमारबीच २०५६ माघ ४ गते साँझ हङकङ आईडीको बिषयमा वादविवाद हुँदा कुमारले धारिलो हतियार प्रहार गरी गम्भीर घाइते भएका मन प्रसादको भोलिपल्ट माघ ५ गते बिहान सोही चोटका कारण मृत्यु भएको थियो ।

घटनालगत्तै फरार कुमार करिब १४ वर्ष भारतमा बसेका थिए । त्यसपछि बुबाको मृत्युपश्चात घर फर्केएका उनी ६ वर्ष कास्की जिल्लाकै विभिन्न स्थानमा लुकेर बसेका थिए । लुकेर बसेकै अवस्थामा उनकै घर ठेगानाबाट प्रहरीले पक्राउ गर्न सफल भएको हो । पक्राउ परेका गुरुङका बारेमा प्रहरीले थप अनुसन्धान गरिरेको जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...