केन्द्रीय संस्करण

बर्षाको पछि-पछि पुष्प किन ?

person explore access_timeसाउन ६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– फिल्ममा भन्दा बढी म्युजिक भिडियोमा देखिने अभिनेत्री हुन् बर्षा राउत । यी नै बर्षाको अभिनय रहेको ‘पछि पछी’ बोलको रोमान्टिक गीत सार्वजनिक भएको छ ।  भिडियोमा बर्षाका पछि–पछि लाग्ने केटाको रुपमा अभिनेता पुष्प खड्काले अभिनय गरेका छन् । गायक पदम राई र गायिका मेलिना राईको नै स्वर रहेको यो गीतको भिडियोमा यी दुबैलाई पनि देख्न सकिन्छ । 

दीपक शर्माको शब्द तथा संगीत, रिकेश गुरुङको संगीत संयोजन रहेको गीतको भिडियो सुब्रतराज आचार्यले निर्देशन गरेका हुन् भने कोरियोग्राफी गम्भीर बिस्टको रहेको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...