केन्द्रीय संस्करण

धोनी बुढेसकालमा आर्मीको तालिम लिँदै

person explore access_timeसाउन ४, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी-भारतीय टोलीका पूर्व कप्तान महेन्द्र सिंह धोनीले विश्वकपपछि सन्यास लिने धेरैको अनुमान थियो । तर धोनीले तत्काल सन्यास नलिने उनका म्यानेजर अरुण पाण्डेले बताएका छन् । धोनी आगामी दुई महिना क्रिकेटबाट भने टाढा रहने छन् । धोनीले दुई महिना भारतीय आर्मीको तालिम लिने बताइएको छ ।

३८ बर्षीय धोनी भारतीय प्रादेशिक आर्मीको लेफ्टिनेन्ट कर्नेल पनि हुन् । शनिबार मात्र भारतीय क्रिकेट कन्ट्रोल बोर्ड (बीसीसीआई) ले आधिकारिक रुपमा पुष्टि गर्दै धोनीले अर्को महिनामा वेस्ट इन्डिजसँग हुने समान तीन वटा टी–२० र एकदिवसीय सिरिजका लागि आफ्नो नाम फिर्ता लिएको उल्लेख गरेको छ  ।

धोनी स्वयंले तत्काल क्रिकेट करियरबाट सन्यास नलिने पनि बताएका छन् । भारतले छिट्टै वेस्ट इन्डिजबिरुद्धको खेलका लागि नयाँ खेलाडी टोलीको घोषणा गर्न लागेको छ । टोलीमा नयाँ खेलाडीको आगमन हुने भारतीय सञ्चार माध्यामले उल्लेख गरेका छन् ।

यद्यपि भर्खर सकिएको विश्वकप पछि धोनीले अब छाड्नुपर्ने र युवा खेलाडीलाई मौका दिनुपर्ने चर्चा चलेको थियो । अघिल्लो साता इङ्ल्यान्डमा सम्पन्न एकदिवसीय विश्वकप क्रिकेटको सेमिफाइनलमा न्युजिल्यान्डसँग पराजित भएपछि भारतीय टोलीको आलोचनासँगै धोनीको सन्यासको कुरा चर्चामा आएको थियो । धोनी भारतलाई तीनवटा मुख्य प्रतियोगिताहरु टी–२० विश्वकप, एकदिवसीय विश्वकप र च्याम्पिनयसिप ट्रफी जिताउने एक्लो कप्तान हुन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.