केन्द्रीय संस्करण

टिकटक भिडियोमार्फत् घृणा फैलाएको आरोपमा नायक एजाज खान पक्राउ

person explore access_timeसाउन ३, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo Credit: Azaz Khan Instagram

विवादित नायक एवं बिग बसका पूर्व प्रतियोगी एजाज खानलाई मुम्बई पुलिसले बुधबार पक्राउ गरेको छ । एजाजले एउटा टिकटक भिडियो बनाएका थिए जुन कथित रुपमा साम्प्रदायिक छ । भिडियोमा तबरेज अंसारीको मृत्युपछि एक समुदायलाई धम्काइएको छ ।

एजाज खानले भिडियोमा एक समुदायविरुद्ध बोलिरहेका थिए । यति मात्र होइन एजाजले भिडियोमा हिंसा भड्काउने धम्की पनि दिएका थिए । टिकटक भिडियोमा एजाज खानले एक बलिउड डायलग बोलेर मुम्बई पुलिसको खिल्ली उडाइरहेका छन् ।

मुम्बई पुलिसले केही टिकटक सेलब्रिटीविरुद्ध एफआईआर दर्ता गरेका थिए । तबरेज अंसारीको कुटीकुटी हत्या गरिएपछि केही टकटक सेलिब्रिटीले ग्रुप बनाएर विवादित भिडियो पोष्ट गरेका थिए । एजाज खानले यो भिडियोलाई समर्थन गरेका थिए ।

ड्रग्स मामलामा भइसकेका छन् पक्राउः

एजाज खान यसअघि लागुऔषध राखेको मामलामा पनि पक्राउ भइसकेका छन् । एजाज खानबाट ८ प्रतिबन्धित लागुऔषधका चक्की भेटिएको थियो । नारकोटिक्स विभागले उनलाई नशाको स्थितीमा पक्राउ गरेको थियो ।

यस्तै, सन् २०१६ मा एक ब्यूटिसियनलाई अश्लील तस्बिर पठाएको आरोपमा उनलाई पक्राउ गरिएको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...