केन्द्रीय संस्करण

आइभरी कोस्ट र ट्युनीसिया क्वार्टरफाइनलमा

person explore access_timeअसार २४, २०७६ chat_bubble_outline0

आइभरी कोस्ट र ट्युनीसिया इजिप्टमा जारी अफ्रिका कप अफ नेसन्स फुटबलको क्वार्टरफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । सोमबार राति भएको अन्तिम १६ को खेलमा आइभरी कोस्टले मालीलाई १–० गोलले हरायो । आइभरी कोस्टको जितमा विलफाइड जाहाले ७६औं मिनेटमा निर्णायक गोल गरेका थिए ।

अर्को खेलमा ट्युनीसियाले घानालाई टाईब्रेकरमा ५–४ गोलले हराउँदै क्वार्टरफाइनलमा स्थान बनाएको हो । निर्धारित र अतिरिक्त समयमा १–१ गोलको बराबरीमा सकिएको खेलको नतिजा टाईब्रेकरबाट लिईएको हो । 

ट्युनीसियाका ताहा यासीन खनेसीले ७३औं मिनेटमा पहिलो गोल गरेका थिए । दोस्रो हाफको इन्जुरी समयमा ट्युनीसियाका रामी बेदोईले आत्मघाति गोल गरेपछि घाना खेलमा फर्किएको थियो । पेनाल्टीमा ट्युनीसियाका गोलरक्षकले उत्कृष्ट प्रदर्शन गरे । 

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...