केन्द्रीय संस्करण

संगठनमा एकता र सद्भाव भएन भने पछुताउनुको विकल्प छैन : नेता महत

person explore access_timeअसार १२, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं–नेपाली काँग्रेसका केन्द्रीय सदस्य डा. रामशरण महतले बेल्जियमको निर्वाचित जनसम्पर्क समितिलाई मानेर अगाडि बढ्न निर्देशन दिएको छन् । 

जनसम्पर्क समितिद्वारा आयोजित प्रशिक्षण तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रममा नेता महतले पार्टी विधान विपरित अगाडि नबढ्न आग्रहसमेत गरे । उनले भने, ‘सबैले पार्टीको विधि विधान र पद्धति  चल्नु पर्छ । त्यसको विरुद्धमा कुनै पनि साथीहरु अगाडिबढे पार्टीलाई फाइदा हुँदैन । यस्ता क्रियाकलाप बन्द गरियोस् । निर्वाचित समितिलाई मानेर अगाडी बढ्न सबैमा अनुरोध छ ।’

काँग्रेस जनताको मन जितेको सबै भन्दा ठुलो पार्टी भएको भन्दै नेता महतले पार्टीभित्रको गुट र उपगुटले गर्दा कमजोर भएको बताए ।

संगठनमा एकता, सदभाव र मेलमिलाप नभएर  भोलिको दिनमा पछुताउनुको बिकल्प नभएको उनको भनाई छ । जनसम्पर्क बेल्जियम समिति सभापति सीता सापकोटाको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा समितिका पूर्वअध्यक्ष, समितिका पदाधिकारी तथा सदस्यहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

गैरआवसीय नेपाली संघ नेदरल्याण्डका अध्यक्ष मनोहरी शर्मा, नेबिसंघ कास्कीका पूर्व अध्यक्ष पूर्ण तिमील्सीना लगायतले निर्वाचित संगठनको विरुद्धमा गलत गतिविधि भएको बताए ।


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.