केन्द्रीय संस्करण

४१ लाख नगदसहित ८ जना हुन्डी कारोबारी पक्राउ

person explore access_timeअसार ९, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं- पर्सा प्रहरीले हुन्डी कारोबारमा संलग्न ८ जनालाई पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साबाट खटिएको प्रहरी टोलीले उनीहरुलाई पक्राउ गरेको हो ।

पक्राउ पर्नेमा रौतहटका विनोद सुनार, पर्साका राकपुर रसाह, भारत विहार मोतीहारीका सुनिलकुमार प्रसाद, पर्साका चन्दनकुमार सर्राफ, पर्साकै राकेशकुमार सिंह, भारत मोतीहारीका गुलाब साह, पर्साका सुजितकुमार साह र बाराका घनश्याम सर्राफ रहेका छन् ।

उनीहरुलाई पर्साको बीरगञ्ज महानगरपालिकाको माइस्थानस्थित केपी स्वर्णकला केन्द्रसँगैको कोठबाट प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । उनीहरुको साथबाट ४१ लाख ९६ हजार रुपैयाँ समेत बरामद गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । घटनाबारे थप अनुसन्धान भैरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...