केन्द्रीय संस्करण

रोशन परिवारको समर्थनमा उत्रिइन् रितिककी पूर्वपत्नीः भनिन्, ‘मुश्किल समयमा परिवारलाई सम्मान गर्नुहोस्’

person explore access_timeअसार ५, २०७६ chat_bubble_outline0

ऋतिक रोशन र कंगना रनौतबीचको विवाद जगजाहिर छ । यो निकै अघिदेखि चलिरहेको छ र यो चाँडै रोकिएला जस्तो छैन । हालै रितिककी बहिनी सुनैनाले आफ्नो परिवारलाई विभिन्न आरोप लगाइन् । उनले सोसल मिडियामा विभिन्न पोष्टमार्फत् उनको परिवारमा सबैकुरा ठिकठाक नभएको बताएकी थिइन् । यसबाहेक कंगनाकी बहिनी रंगोलीले सुनैनाको परिवारले उनलाई क्षती पुर्याउन चाहेको पनि आरोप लगाएकी छिन् ।

अब सुजैन खानले आफ्नो इन्स्टाग्राममा एउटा पोष्ट लेखेर ऋतिक र रोशन परिवारको समर्थनमा उत्रिएकी छिन् । उनले लेखिन्, ‘मेरो अनुभवको आधारमा र मेरो जीवनको एउटा हिस्सा यो परिवारको निकै नजिक भएको नाताले सुनैनालाई निकै प्यारी, केयरिङ व्यक्तिको रुपमा चिन्दछु जो एक दुर्भाग्यपूर्ण स्थितीमा छिन् । सुनैनाका पिता स्वास्थ्यको समस्यासँग गुज्रिरहेका छन् । यस्तोमा कृपया परिवारको यो कठिन समयमा उनीहरुलाई सम्मान गर्नुहोस् । हरेक परिवार यस्ता समस्याबाट गुज्रन्छ । मैले यस्तो भन्न आवश्यक ठानेँ किनभने म लामो समयदेखि यो परिवारको हिस्सा थिएँ ।’

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sussanne Khan (@suzkr) on

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...