केन्द्रीय संस्करण

वैदेशिक रोजगारमा जाँदा श्रम स्वीकृति शुल्क बैंकमार्फत तिर्नुपर्ने व्यवस्था गर्दै सरकार

person explore access_timeजेठ २९, २०७६ chat_bubble_outline0
file-photo

काठमाडौं– सरकारले वैदेशिक रोजगारमा जानेहरुको श्रम स्वीकृति र नविकरण शुल्क बैंकमार्फत नै  तिर्नुपर्ने व्यवस्था गर्न लागेको छ । वैदेशिक रोजगार बोर्डको सचिवालयले मंगलबार एक सुचना प्रकाशित गर्दै सबै बाणिज्य बैंकलाई सेवा सञ्चालनको अनुमतिका लागि आवेदन दिन भनेको छ ।

आवेदन दिन समय १५ दिनको राखिएको छ । बोर्डका अनुसार हाल सातवटा बाणिज्य बैंकले मात्र अनुमति लिएर काम गर्दैै आएका छन् । सबै बाणिज्य बैंकबाट यो सेवा उपलब्ध गराउन सरकारले बैंकहरुलाई अनुमति लिन भनेको हो । 

श्रमस्वीकृति मात्र होइन नविकरण शुल्क पनि बैंकमार्फत तिर्नुपर्ने व्यवस्था गर्न लागेको हो । कल्याणकारी कोष व्यवस्थापन समितिको गत जेठ २३ गते बसेको बैंठकले सबै बाणिज्य बैंकमार्फत शुल्क बुझाउन सकिने व्यवस्था गर्ने निर्णय गरेको थियो । सोही बमोजिम अहिले सूचना प्रकाशित गरेको हो । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.