केन्द्रीय संस्करण

फिल्म ‘पायल’ को शुभसाइत

person explore access_timeजेठ २९, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – फाल्गुनन्द लिङ्देन फिल्मस्ले निर्माण गर्न लागेको फिल्म ‘पायल’को शुभसाइत गरिएको छ । शुक्रबारदेखि छायांकन जाने गरेर फिल्मको शुभसाइत गरिएको हो ।

उपत्यकालगायत पूर्वको केहि स्थानमा छायाँकन हुने फिल्मका लेखक तथा निर्देशक दिनेश लिङ्देन हुन् । समाजमा बढिरहेका विद्यमान आपराधिक घटनाहरूलाई समेटेर थ्रिलर फ्लेभरको फिल्म बनाइने निर्देशक लिङ्देनले बताए ।

कविता राई लिङ्देनको लगानी रहने फिल्ममा रिया श्रेष्ठ, ध्रुव न्यौपाने, राजकुमार लिङ्देन नरेन्द्र सेन्दाङ, राजु घिमिरे, उदय सुब्बा, हस्त लिवाङ, दिलिप ठकुरी, आर पि दाहाल, अर्मान खान र एन्जिस प्रसाईंको मुख्य भूमिका रहनेछ ।

फिल्मका लागि नवनायक नरेन्द्र सेन्दाङ अमेरिकाबाट  नेपाल आएका छन् । सेन्दाङ निजी व्यावसाय  गर्दै विगत १५ वर्षदेखि अमेरिकामा बस्दै आएका छन् । उनकै पहलमा नेपालअघि फिल्मलाई हङकङ, अमेरिका, सिंगापुर, बेल्जियम प्रदर्शन गरिनेछ । सुमित लिङ्देन र सुदिता लिङ्देन प्रस्तुतकर्ता रहेको फिल्ममा विकास चौधरीको संगीत, ज्ञानु राईको छायांकन, कुमार श्रेष्ठको द्वन्द्व, दिनेश माङ्मुको नृत्य रहनेछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.