केन्द्रीय संस्करण

क्रिकेटर युवराज सिंहको अवकाश बारे के भन्छिन् पूर्व प्रेमिका किम शर्मा ?

person explore access_timeजेठ २८, २०७६ chat_bubble_outline0

क्रिकेटर युवराज सिंहले सोमबार अन्तरराष्ट्रिय क्रिकेटबाट सन्यासको घोषणा गरेका छन् । क्रिकेटलगायत सिनेमा जगतका व्यक्तित्वले युवराजलाई नयाँ इनिङका लागि बधाई दिँदै उनका शानदार यात्रालाई याद गरे । युवराजलाई बधाई दिनेमा अनुष्का शर्मा, वरुण धवन, अनुपम खेरजस्ता सेलिब्रिटी समावेश छन् । साथै, उनकी पूर्व प्रेमिका किम शर्माले पनि युवराजलाई नयाँ इनिङको बधाई दिइन् ।

युवराज सिंहको अवकाशमा उनकी श्रीमती हेजेलले इन्स्टाग्राममा पत्रकार सम्मेलनका बेला खिचिएको युवराज सिंहको एउटा तस्बिर सेयर गर्दै क्याप्सनमा लेखे, ‘र यससँगै एउटा युगको अन्त्य भएको छ । तपाईंले आफैंलाई गर्व गर्नुपर्छ । अब अर्को अध्यायतर्फ बढ्छौं । धेरै माया ।’

हेजलको यो तस्बिरमा कमेन्ट गर्दै किम शर्माले लेखिन्, ‘सधैं चम्किरह, मायालु जोडी ।’

हेजलको पोष्टमा कमेन्ट गर्दै बलिउडका विभिन्न सेलिब्रिटीले युवराजलाई बधाई दिए । स्मरण रहोस्, किम शर्मा र युवराज सिंह लामो समयसम्म सम्बन्धमा थिए । यी दुईको विवाहसमेत हुने चर्चा थियो तर युवराजकी आमाले उनीहरुको सम्बन्ध अस्विकार गरेपछि यी दुईबीच दरार आएको थियो ।

अनुष्का शर्माले युवराजको पोष्टमा उनलाई वारियर (योद्धा) भनिन् । अनुष्काले सबै यादका लागि धन्यवाद दिँदै उनलाई एक योद्धा र मानिसहरुको लागि प्रेरणा बताए ।

यस्तै, नायक वरुण धवनले ट्वीटरमा युवराजको एउटा तस्बिर सेयर गर्दै युवराजलाई राम्रो याद दिलाएको र खेलका महान एम्बेसडर रहनका लागि धन्यवाद दिए ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.