केन्द्रीय संस्करण

अवैध अन्तर्राष्ट्रिय कल बाइपास गर्ने भारतीय पक्राउ

person explore access_timeजेठ १७, २०७६ chat_bubble_outline0

रुपन्देही– प्रहरीको केन्द्रीय अनूसन्धान व्युरो (सिआइवी)ले अवैध रुपमा अवैध अन्तर्राष्ट्रिय कल वाइपास गर्ने (भीओआईपी सञ्चालन गर्ने) एक जना भारतीयलाई पक्राउ गरेको छ ।

सिआइवीको टोलीले विशेष सुचनाका आधारमा रुपन्देहीको सिद्धार्थनगर नगरपालिका वडा नम्बर ३ काटागाउका मैनुद्धिन धुनियाको घरमा डेरा गरी बस्ने भारत महाराजगञ्जका खुर्सेद अन्सारीलाई भिओआइपी सञ्चालन गरेको पाइएकाले पक्राउ गरेको हो ।

सिआइवीको टोलीले अन्सारीसँगै उनको कोठाबाट ल्यापटप, चार्जर, राउटर, डिभाइस १३ वटा सिमकार्ड फिट गरेको सोह्रसिम पोटथान, र केवल तारहरु बरामद गरेको छ । अवैद्य भिओआइपी विरुद्ध सिआइवीले आफ्नो स्थापना कालदेखि १०८ स्थानमा गरेको कारवाहीमा १३० नेपाली र ३७ विदेशी गरी १६७ जनालाई पक्राउ गरेको जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.