केन्द्रीय संस्करण

विप्लव नेतृत्वको नेकपाका भेरी व्यूरो इन्चार्जसहित २ जना पक्राउ

person explore access_timeजेठ ७, २०७६ chat_bubble_outline1

सुर्खेत- नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ नेतृत्वको समूहका केन्द्रीय सदस्य एवम् भेरी व्यूरो इन्चार्जसहित दुई जना पक्राउ परेका छन् । प्रदेश प्रहरी कार्यालय सुर्खेतले आज पत्रकार सम्मेलन गरीे पूर्वी सुर्खेतको भेरीगङ्गा नगरपालिका–५ भर्लेनीबाट आजै उनीहरुलाई पक्राउ गरेको जनाएको छ । 

विप्लवका केन्द्रीय सदस्य बलबहादुर वली ‘शितल’ र सुर्खेत जिल्ला सेक्रेटरी खड्कबहादुर खड्का ‘यामराज’लाई पक्राउ गरेको प्रदेश प्रहरी प्रमुख महेशविक्रम शाहले जानकारी दिए । उनीहरुका साथबाट पार्टीका विभिन्न दस्तावेज बरामद गरिएको उनले जानकारी दिए । 
 

कमेन्ट

  1. May 22, 2019, 12:31 a.m. Jagat Kumar Khadka
    यकदमै रमरो
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...