केन्द्रीय संस्करण

अमेरिकामा ठकुरीलाई रजत पदक

person explore access_timeजेठ ६, २०७६ chat_bubble_outline0

अमेरिका– एटलान्टिक सिटी न्युजर्सीमा सम्पन्न वर्ल्ड एसोसिएसन अफ किक बक्सिङ्ग अर्गनाईजेसनद्वारा आयोजित अन्तर्र्रािष्ट्रय प्रतियोगितामा ३ पटक गिनिज वल्र्ड रेकर्ड उज्जवल ठकुरीलाई रजत पदक प्राप्त भएको छ । 
गत शुक्रबार सम्पन्न उक्त प्रतियोगितामा पोइन्ट फाइट(अंक युद्ध )र ७४ केजी तौल भन्दा माथी ब्लाक बेल्ट(कालो फित्ताधारी )प्रदर्शन खेलमा ठकुरीले रजत पदक हासिल गरेका हुन् । उनी २९ बर्षीय मिलर ओमारीसँग पराजित भएका थिए । नासका अन्तर्गत राखिएको वाको युएसए खेल भनेको वर्ल्ड एसोसिएसन अफ किक बक्सिङ्ग अर्गनाईजेसन हो ।

त्यसैगरी ठकुरीले नासकाको सृजनात्मक कातामा कास्य पदक हासिल गरेका छन् । नेपाली मूलकामध्ये अमेरिकामा वाको खेल्ने र रजत ल्याउने सम्भवत आफू नै भएको ठकुरीले बताए । पदक नजितेर ओलम्पिकमा भाग लिंदैमा ओलम्पियन बन्ने आफ्नो रहर नभएको उनको भनाई छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.