केन्द्रीय संस्करण

लाजियोले जित्यो कोपा इटालिया

person explore access_timeजेठ २, २०७६ chat_bubble_outline0

कोपा इटालियाको कप फुटबलको उपाधि लाजियोले जितेको छ । बुधबार राति भएको फाइनल भिडन्तमा लाजियोले एटलान्टालाई २–० गोलले हरायो । लाजियोको घरेलु मैदानमा खेलिएको निकै प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा खेलको अन्तिम आड मिनेटमा दुई गोल गर्दै लानियो च्याम्पियन बन्यो ।

लाजियोको जितमा बैकल्पिक खेलाडीको रुपमा मैदान छिरेका सर्जेज मिलिनकोभिक साभिकले ८२औं मिनेटमा खाता खोले । ९०औं मिनेटमा जोकिन कोरियाले गोल गर्दै लाजियोको उपाधि पक्का बनाएका थिए । लाजियोको यो सातौं कोपा इटालिया उपाधि हो । यस उपाधिसँगै लाजियो आगामी सिजनको युरोपा लिगमा छनोट भएको छ ।

 

 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.