केन्द्रीय संस्करण

शाओमीको रेडमी वाई ३ नेपालमा,  ३२ एमपी सेल्फी क्यामेरा

personaccess_timeMay 06, 2019 chat_bubble_outline0

काठमाडौं– शाओमीले ३२ एमपी सेल्फी क्यामेरा भएको रेडमी वाई ३ नेपालमा सार्वजनिक गरेको छ । जसले पहिलो पटक रेडमी वाई सिरिजमा क्रियो आर्किटेक्चर ल्याएको हो ।

सार्वजनिक कार्यक्रममा बोल्दै शाओमी नेपालका कन्ट्री जनरल म्यानेजर सौरभ कोठारीले भने, ‘हामी हाम्रो ग्राहकहरुमाझ सबैभन्दा नयाँ रेडमी वाई ३ ल्याउन पाउँदा निकै उत्साहित छौँ । यो ३२ एमपी सुपर सेल्फी क्यामेरासँगै हाम्रा एमआई ग्राहकहरुले सेल्फीको अनुभव पुनःपरिभाषित गर्न सक्नेछन् । आश्चर्यजनक औरा प्रिज्म डिजाइनसँगै रेडमी वाई ३ ले अघिल्लो पुनरावृत्तिबाट महत्वपूर्ण फड्को मारेको छ । क्वाल्कम स्न्यापड्रेगन ६३२ बाट संचालित तथा उच्च क्षमता भएको ४००० एमएएच ब्याट्रीसँगै यस स्मार्टफोनले नेपाली ग्राहकहरुलाई सुलभ मूल्यमा सबैभन्दा उत्कृष्टि नवीनतम प्रविधि ल्याएको छ ।’

रेडमी नोट ७ सिरिजको उद्घाटनका साथ औरा डिजाइनले रेडमी वाई ३ लाई औरा प्रिज्मसँगै बनाउन नयाँ आकार दिएको छ । रेडमी वाई ३ को पछिल्लो भागमा प्रिज्म जस्तै माइक्रो लाइन छ र यसको आकर्षक रंगले पक्कै बजारमा तहल्का मचाउने  निश्चित छ । फोनको अघिल्लो भागमा कर्निङ गोरिला ग्लास ५ रहेको छ र मजबुत कर्नर तथा पीटुआई न्यानो कोटिङले स्प्लेशसबाट जोगाउन मद्दत गर्दछ ।

रेडमी वाई ३–३२ एमपी सुपर सेल्फी

अघिल्लो रेडमी वाई सिरिज फोनले बनाएको विरासतलाई महत्वपूर्ण फड्को मार्दै, रेडमी वाई ३ ले ३२ एमपी सेल्फी क्यामेरा भित्र्याएको छ । तीव्र हाई रिजोलुसन सेल्फीदेखि ईआईएससँग फुल–एचडी भिडियोका लागि ३२ एमपी क्यामेरा विभिन्न ट्रिकको मास्टर हो ।

१.६माइक्रो मिटर सुपर पिक्सेल साइजसँगै रेडमी वाई ३बाट सेल्फी र भिडियोहरु लिन सकिन्छ । सहज स्क्रीन फ्ल्यासको माध्यमबाट कम प्रकाशमा पनि सेल्फी लिन सकिन्छ जुन स्वचालित रुपमा सक्षम गर्न वा फोर्स इनेबल गर्न सकिन्छ ।

रेडमी वाई ३, ३२ एमपी सेल्फी क्यामेरा पाल्म सटर मोडमा उपलब्ध छ जसले प्रयोगकर्तालाई सामान्य रुपमा पाल्मको इशारामा ३ सेकेण्ड टाइमर ट्रिगर गर्न सक्छन् ।  

औरा प्रिज्म डिजाइन

रेडमी लाइनअपमा भएको एक सबैभन्दा नयाँ विकास औरा डिजाइन हो । रेडमी वाई ३ मा औरा डिजाइनले मुर्त रुप दिन्छ तर फोनको पछिल्लो भागमा प्रिज्म जस्तै इफेक्ट, ढाँचामा चलिरहेको जटिल माइक्रो लाइनसँग रेडमी वाई ३ ले पहिल्लो यस सेग्मेन्टमा नयाँ हो ।

६.२६ (१५.९ सीएम) एचडी प्लस डट नोच डिस्प्लेसँगै कर्निङ गोरिला ग्लास ५ ले रेडमी वाई ३ लाई औरा डिजाइन यसमा छ । एलिजेन्ट ब्लू, बोल्ड रेड र प्राइम ब्ल्याक रंगमा उपलब्ध छ ।

क्रियो कम्प्यूटिङ स्न्यापड्रेगोन ६३२

पहिलो पटक रेडमी वाई सिरिजमा स्न्यापड्रेगोन ६३२ मोबाइल प्लेटफर्म सँगै कस्टम क्वालकम क्रियो कोर विशेषता ल्याएको हो । स्न्यापड्रेगोन ६३२ मोबाइल प्लेटफममा चार कोरको दुईवटा हिस्सामा ८ क्रियो २५० कोर छ, जुन हार्डवेयर इन्टेन्सिभ काम राम्रो तरिकाले गर्न विभाजन गरिएको हुन्छ । सक्षम एडे«नो ५०६ जीपीयूसँग रेडमी वाई ३ अत्याधुनिक गेम र भिजुअलका लागि पनि योग्य मानिएको छ । 

रेडमी वाई ३ ले प्रयोगकर्तालाई २ दिन ब्याट्री लाइफ भएको ४००० एमएएच ब्याट्री प्रदान गर्छ जुन यो भन्दा अगाडि रेडमी नोट स्मार्टफोनहरुमा मात्र उपलब्ध रहेको थियो ।

रेडमी वाई ३ः विशेषताहरु
 
 

मूल्य र उपलब्धता

रेडमी वाई ३, ३ जीबी प्लस ३२ जीबी भेरियन्टका लागि १८ हजार ४ सय ९९ मा र ४ जीबी प्लस ६४ जीबी भेरियन्टका लागि २१ हजार ४ सय ९९ मा एलिजेन्ट ब्लू, बोल्ड रेड र प्राइम ब्लाक कलरमा ६ मेईबाट देशभर ९०० भन्दा बढि अफलाइन स्टोर र अनलाईनहरुमा पनि उपलब्ध छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...