केन्द्रीय संस्करण

श्रीलङ्का बिस्फोटमा बालबाल बचिन् यी नायिका, जुन होटलमा बसेकी थिइन् त्यही भयो बिस्फोट

person explore access_timeबैशाख ९, २०७६ chat_bubble_outline0

श्रीलङ्कामा आइतबार आठ स्थानमा श्रृङ्खलाबद्ध बम बिस्फोट भयो । विलासी होटल र चर्चलाई लक्षित गरी गरिएको उक्त हमलामा अहिलेसम्म २९० को मृत्यु भइसकेको पुष्टि भएको छ । तर यो बम बिस्फोटमा तमिल नायिका राधिका शरद कुमार भने बालबाल बचेकी छिन् ।

वास्तवमा उनी श्रीलङ्का घुम्न गएकी थिइन् र उनी कोलोम्बोको जुन होटलमा बसेकी थिइन् त्यसमा बिस्फोट भयो तर बिस्फोट हुनु ठिक अघि उनले होटल छोडेकी थिइन् ।

यो घटनाको विषयमा नायिकाले ट्वीटरमा पोष्ट लेखिन्, ‘हे भगवान् श्रीलङ्कामा बम बिस्फोट, भगवान हामीलाई साथ दिनुहोस् । म भर्खरै कोलोम्बो सिनामोन ग्रान्ड होटलबाट बाहिरिएकी हुँ र अहिले उक्त होटलमा बम बिस्फोट भएको छ । विश्वास लाग्दैन, यो विभत्स छ, निकै विभत्स ।’

राधिकाका श्रीमान् आर शरदकुमारले पनि ट्वीट गरे, ‘कोलोम्बोमा भएको त्रासदी आतंकवादी हमला निन्दनीय छ, मृतकप्रति हाम्रो समवेदना ।’

स्मरण रहोस्, शरदकुमार पनि तमिल सिनेमाका चर्चित अभिनेता हुन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.