केन्द्रीय संस्करण

आलिया भट्टलाई भोट हाल्न छैन अनुमती, कारण यस्तो

person explore access_timeबैशाख २, २०७६ chat_bubble_outline0

भारतमा अहिले चुनावी माहौल छ । बलिउड सेलिब्रिटीका पनि थुप्रै सन्तान लोकसभा चुनाव २०१९ मा पहिलो पटक भोट हाल्दैछन् । यसैबीच कलंककी स्टार कास्टलाई पनि उनीहरुले मानिसहरुलाई मताधिकारबारे कसरी जागरुक गराउँछन् भन्ने प्रश्न सोध्दा आलिया भट्टले यसबारे खुलेर कुरा गरेकी छिन् ।

पासपोर्ट हो वास्तविक कारणः

इन्डिया टुडेसँगको एक अन्तर्वार्तामा जब आलियालाई यस्तो कुरा सोधियो तब उनले भनिन्, ‘म भोट हाल्न सक्दिनँ, यसको कारण हो पासपोर्ट । आलियालाई यही प्रश्न पछिल्लो लोकसभा चुनावको क्रममा पनि सोधिएको थियो । तब उनले दोहोरो नागरिकता लिएको बताएकी थिइन् । यद्यपि, भारतमा दोहोरो नागरिकता दिने प्रावधान छैन ।

कलंक र ब्रम्हास्त्रमा देखिनेछिन्ः आलिया भट्ट आजकाल फिल्म कलंकको प्रोमोशनमा छिन् । त्यसपछि उनी रणबीर कपूर र अमिताभ बच्चनसँग फिल्म ब्रम्हास्त्रमा देखिनेछिन् । स्मरण रहोस्, आलियाकी आमा सोनी राजदान पनि बेलायती नागरिक हुन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...