केन्द्रीय संस्करण

आईपीएलः कोलकत्ताको रोमाञ्चक जित

person explore access_timeचैत १०, २०७५ chat_bubble_outline0

नयाँदिल्ली–इन्डियन प्रियिमर लिग क्रिकेट (आईपीएल) मा कोलकत्ता नाइट राईडर्सले रोमाञ्चक जित हात पारेको छ । 
आइतबार साँझ भएको खेलमा कोलकत्ताले सनराइजर्स हैदरावादलाई ६ विकेटले हरायो । एक सय ८२ रनको लक्ष्य पछ्याएको कोलकत्ताले १९.४ ओभरमा चार विकेटको क्षतिमा लक्ष्य पूरा गरेको थियो । कोलकत्ताका लागि ओपनर नितिस रानाले ६८ रन बनाए । आन्द्रे रसेलले ४९, रोबिन उथ्थपाले ३५ र सुभमन गिलले अविजित १८ रन बनाए ।

यसअघि कोलकत्तास्थित इडेन गार्डेनमा टस हारेर पहिले ब्याटिङ गरेको हैदरावादले निर्धारित २० ओभरमा तीन विकेटको क्षतिमा एक सय ८१ रन बनाएको थियो । हैदरावादका लागि डेभिड वार्नरले ८५ रन बनाए । विजय शंकरले ४०, जोनी ब्रैसटोले ३९ रन बनाए । कोलकात्ताका आन्द्रे रुसेलले दुई तथा पियुस चवालाले एक विकेट लिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.