केन्द्रीय संस्करण

‘मनाङेका केटा हौं’ भन्दै गायिकामाथि प्रहरीकै सामुन्ने सांघातिक हमला !

person explore access_timeचैत ८, २०७५ chat_bubble_outline1

काठमाडौं– ललितपुरको सुनाकोठीस्थित बालकुमारी मन्दिर नजिकै गायिक मनु नेम्वाङ्गमाथि एउटा समुहले सांघातिक हमला गरेको छ ।  बुधवार साँझ ५ बजेतिर होली खेल्दै आएका युवाहरुको समुहले गायिका नेम्वाङ्गलाई ‘हामी मनाङे ग्रुपका हौं’ भन्दै घाँटी न्याकेर हमला गरेको सुनाकोठी बस्दै आएकी कलाकार निशा शर्माले रातोपाटीलाई जानकारी दिइन् ।

बुधवार बालकुमारी मन्दिरको कम्पाउण्ड भित्र पिकनिक गएकी नेम्वाङ्गलाई शौचालय गएको अवस्थामा एक युवाले दुव्र्यवहार गरेका थिए । दुव्र्यवहार गरेपछि मनुले प्रहरीलाई खबर गरिन्, ‘तर एकैछिनमा आएका एकहुल युवाहरुले उनलाई प्रहरीकै सामुन्ने कुटपिट गरेर फरार भएको बताइएको छ ।’
सिः बहाल बाट गएका तीनजना प्रहरीले सामान्य रुपमा छुट्याउने प्रयास मात्रै गरको तर आक्रमणकारीहरुलाई पक्राउ गर्न तदारुकता नदेखाएको प्रत्यक्षदर्शीहरु बताउँछन् । आक्रमणमा संलग्न युवाहरु १५ जनाको संख्यामा सहभागी थिए । 
अधिकांश नेवार समुदायका आक्रमणकारीहरुले गायिका नेम्वाङ्गलाई पुलिस केस गरेमा ‘राम्रो नहुने’ धम्की दिएका थिए ।
घट्नाबारे आफुलाई शुक्रवार मात्रै जानकारी आएको उल्लेख गर्दै महानगरीय प्रहरी परिसर ललितपुरका प्रमुख (एसएसपी) रविन्द्र धानुकले भने, ‘पीडितबाट जाहेरी लिएर अनुसन्धान गर्छौं ।’ 
 

कमेन्ट

  1. March 22, 2019, 8 p.m. Nepali xoro
    Gunda harlai lagera member of parliament banako xa ani kasari banxa ta desh, Gandaki pradesh ko sachhikai political samsad harlai kasto bhako hola gunda ani aafno status same same pauda Hait mero desh 😑😑😑
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...