केन्द्रीय संस्करण
राजनीति

अब विप्लवलाई प्रत्यक्ष–अप्रत्यक्ष सघाउनेलाई पनि कारबाही

person explore access_timeफागुन ३०, २०७५ chat_bubble_outline1

काठमाडौं– सरकारले नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ समुहसँग प्रत्यक्ष वा अप्रत्यक्ष रुपमा संलग्न हुने जोकसैलाई कारवाही गर्ने भएको छ । सरकारका प्रवक्ता गोकुल बास्कोटाले बिहीबार मन्त्रिपरिषदका निर्णय सार्वजनिक गर्दै यस्तो निर्णय गरेको जानकारी गराएका हुन् । 

त्यस्तै, अवैद्य हतियार राख्नेलाई ३५ दिनभित्र बुझाउन सुचना प्रकाशन गर्ने र गैरकानुनी रुपमा हतियार राखेको पाइए पनि बुझाउनेलाई भने कारबाही नहुने निर्णय भएको सञ्चारमन्त्रीसमेत रहेका बास्कोटाले जानकारी दिए । 

मन्त्रिपरिषदले ललितपुरको खुमलटारस्थित रेडियो नेपालको १४२ रोपनी जग्गा दुरसञ्चार प्राधिकरणलाई दिने निर्णय पनि गरेको छ । 

यस्ता छन् मन्त्रिपरिषदका अन्य निर्णयहरु : 

कमेन्ट

  1. March 14, 2019, 6:02 p.m. फत्ते बर्मादस
    यदि यस्तो नियम बनाउने नै हो भने के.पि. , प्रचन्ड लगायत सबै आफुलाइ नेता भन्ने हरुले हामिले गल्ती गरेका थियौ हामी पनि सजायको भागिदार छौ ।हाम्रो जस्तै गल्ती बिप्लब पनि गर्दै हुनुहुन्छ सबैले सजाय पाउनु पर्छ भन्न सक्ने साहस हुनु पर्छ ।
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...