केन्द्रीय संस्करण

फोटोग्राफरले गर्भाधानपछि महिलाको शरिर देखाइन् जुन म्यागजिनमा राखिने जस्ता छैनन्

person explore access_timeपुस ११, २०७५ chat_bubble_outline0

गर्भावस्थामा महिलाको शरिरले अत्यधिक परिवर्तनको सामना गर्नुपर्छ । म्यागजिनमा महिलाको जुन शरिर देखाउँछ, त्यसले बच्चा जन्माइसकेपछि महिलाको शरिर कति राम्रो हुन्छ, त्यो दर्साउन सक्दैन । स्ट्रेच मार्क र तन्किएको छाला लुकाउनका लागि सबैले फोटोसप प्रयोग गर्छन् । तर, फोटोग्राफर जेड बियलले गर्भावस्थापछि महिलाको वास्तविक शरिर देखाएकी छिन् ।

गर्भावस्थापछि आउने स्ट्रेच मार्कको सुन्दरतालाई दर्साउने यी फोटोग्राफरको फोटोलाई ब्राइट साइडले  संकलन गरेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.