ad
केन्द्रीय संस्करण

‘आहा रारा गोल्डकप’ प्रतियोगितामा एपीएफलाई हराउँदै संकटा फाइनलमा

person explore access_timeचैत २५, २०७७ chat_bubble_outline0

पोखरा । ‘आहा रारा गोल्डकप’ प्रतियोगितामा संकटा क्लबले नेपाल एपीएफ क्लबलाई २–० अन्तरले पराजित गरेको छ । पोखरामा जारी १९ औ संस्करणको प्रतियोगिताको क्वाटरफाइनलमा मनाङ मर्स्याङ्दीलाई १–० गोल अन्तरले पराजित गर्दै अन्तिम चारमा पुगेको संकटाले पहिलो सेमिफाइनलमा एपीएफ क्लबलाई पराजित गरी फाइनल प्रबेश गरेको हो । 

प्रतियोगितामा संकटाका लागि ३३ औं मिनेटमा सुवास गुरुङले गरेको गोलसँगै पहिलो हाफमा १–० को अग्रता लिएको संकटाका लागि खेलको अन्तिम मिनेटमा ग्लोरीले दोस्रो गोल गरेका थिए । 

खेलको अन्तिममा ग्लोरीले गरेको गोलसँग फाइनल प्रबेश गरेको संकटाले उपाधिका लागि बिहिबार हुने अफ्रिकन रूट एसोसिएसन र नेपाल पुलिस क्लबबीचको खेल हुने छ ।

भोलीको प्रतिस्पर्धी अफ्रिकन रूटले मच्छिन्द्र क्लबलाई हराउँदै सेमिफाइनल प्रबेश गरेको थियो । अर्को प्रतिस्पर्धी पुलिस क्लबले थ्री स्टार क्लबलाई हराउँदै सेमिफाइनल यात्रा तय गरेको थियो । प्रतियोगितामा स्वदेशी र विदेशी गरी कुल ८ टिमको सहभागिता रहेको छ । प्रतियोगिताको विजेता टिमले नगद १० लाख १ हजार रुपैयाँ हात पार्नेछ ।

यस्तै उपविजेता टिमले नगद ५ लाख १ हजार प्राप्त गर्ने आयोजकले जनाएको छ । व्यक्तिगत विधातर्फ सूर्यबहादुर केसी मेमोरियल उत्कृष्ट गोलकिपर, डिफेन्डर,मिडफिल्डर, स्ट्राइकर र प्रशिक्षकलाई जनही २५ हजार प्रदान गरिने आयोजकले जनाएको छ ।


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.