ad
केन्द्रीय संस्करण

नविन्द्रराज जोशी जनताको सेवामा खटिने निष्ठा र नैतिकताको प्रतीक : नेता पौडेल

person explore access_timeचैत २५, २०७७ chat_bubble_outline0
फाइल फोटो

काठमाडौं । नेपाली काँग्रेसका वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेलले नविन्द्रराज जोशीको निधनले नेपाली काँग्रेसलाई ठूलो क्षति पुगेको बताएका छन् । 

नेपाली काँग्रेस काठमाडौं जिल्ला कार्यसमितिले बुधबार स्वर्गीय जोशीको १३ औं पूण्यतिथिका दिन राष्ट्रिय सभागृहमा आयोजना गरेको श्रद्धाञ्जली सभामा बोल्दै पौडेलले कर्म र विचारको संयोग भएका उदीयमान नेताको निधनले काँग्रेसलाई अपुरणीय क्षति भएको बताए ।

उनले भने, ‘नविन्द्रराज जोशीको बारेमा हामी सबैलाई थाहा छ एउटा लोकप्रिय नेता, अत्यन्त लोकप्रिय नेता, विचारवान नेता, विचारशील नेता र कार्मशील नेता, विचार मात्र होइन कर्म र विचार दुईवटैको संयोग, इमान्दारिता मात्र होइन योग्यता र इमान्दारिता दुर्इ वटैको संयोग नविन्द्रराज जोशी एक होनहार, उदीयमान नेता आज नेपाली काँग्रेसले गुमाएको छ । यो घडीमा हामी सम्पूर्ण काँग्रेसजनहरु नेपालका लोकतन्त्रवादीहरु र नविन्द्रजीका सबै शुभचिन्तक, परिवारजन देखि लिएर समस्त नेपालका सचेत नागरिकहरु वास्तवमा यो अभावलाई, उहाँको यो निधनलाई अत्यन्त ठूलो क्षतिको रुपमा लिएका छन सबैले, र लोकतान्त्रिक आन्दोलनको उदीयमान ताराको अस्ताएको छ ।’

नेता जोशीले मन्त्री हुँदा वा लोकतान्त्रिक आन्दोलनको जुनसुकै बेला पनि कसैसँग सम्झौता नगरी लड्दै आएको कुरा पनि वरिष्ठ नेता पौडेलले स्मरण गरे । अनुचित किसिमका सम्झौता जतिसुकै दवाव परेपनि स्वीकार नगरी देश र जनताको सेवामा खटिने निष्ठा र नैतिकताको प्रतीक नविन्द्रराज जोशी रहनुभएको पनि वरिष्ठ नेता पौडेलले बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.