ad
केन्द्रीय संस्करण

हजुरबुवा रणधीर कपुरले गल्तीले सेयर गरे करिनाका कान्छो छोराको फोटो, केही बेरमै गरे डिलिट

person explore access_timeचैत २४, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउड स्टार करिना कपुर खान र सैफ अली खान हालै दोस्रोपटक आमा–बुवा बनेका छन् । करिनाले यसै वर्ष फेब्रुअरीमा आफ्नो कान्छो छोरालाई जन्माएका हुन् । तर दुबैले प्रशंसकलाई अहिलेसम्म आफ्नो कान्छो छोराको फोटो सार्वजनिक गरेका छैनन् । करिनाले अन्तरराष्ट्रिय महिला दिवसको मौकामा आफ्नो कान्छो छोरासँग फोटो सेयर त गरेकी थिइन् तर त्यसमा बच्चाको अनुहार देखाइएको थिएन । तर सोमबार करिनाका पिता रणधीर कपुरले सोसल मिडियामा एउटा फोटो सेयर गरेर पुनः डिलिट गरेका छन् । यो फोटो करिनाका कान्छो छोराको हुनसक्ने बताइएको छ ।

सोसल मिडियामा सेयर गरे एउटा फोटो कोलाज

रणधीरले आफ्नो सोसल मिडिया अकाउन्टमा दुईवटा फोटोको एउटा कोलाज सेयर गरेका थिए । यो कोलाजमा एउटा फोटो त तैमुरको थियो र अर्को फोटोमा देखिएका बच्चा पनि तैमुर जस्तै देखिएको थियो । फोटो हेरेपछि प्रशंसकलाई लाग्न थाल्यो कि दोस्रो बच्चा करिनाकै कान्छो छोरा हुन् । यद्यपि, केही समय पछि नै रणधीरले यो फोटो डिलिट गरिदिए ।

तैमुरजस्तै देखिन्छन् करिनाका कान्छो छोराः रणधीर

रणधीरले केही समयअघि एक अन्तरवार्तामा करिनाका कान्छो छोरा ठ्याक्कै आफ्ना दाइ तैमुरजस्तै देखिने बताएका थिए । त्यसैले पनि यो फोटो करिनाका कान्छो छोराको नै हुनसक्ने धेरैले अनुमान गरेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.