ad
केन्द्रीय संस्करण

चोरीको मोटरसाईकलसहित एकजना पक्राउ

person explore access_timeफागुन २१, २०७७ chat_bubble_outline0

मकवानपुर । प्रहरीले चोरीको मोटरसाईकलसहित एकजनालाई हेटौंडाबाट पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरबाट खटिएको प्रहरी टोलीले हेटौंडा उपमहानगरपालिका–८, कमानेबाट चोरी गरिएको मोटरसाईकलसहित एकजनालाई पक्राउ गरेको हो ।

पक्राउ पर्नेमा हेटौंडा–८ कमाने बस्ने वर्ष २९ का बिकु देउला छन् । उनले फागुन १९ गते हेटौडा–४ कर्रा श्रमिक पथका पिथुलाल देउलाको ना४प ९२१० नम्बरको सुपर स्पेलेण्डर मोटरसाईकल चोरी गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरले जनाएको छ ।

आफ्नै घर अगाडि पार्किङ गरी राखेको मोटरसाईकल हराएको भन्ने उजुरीका आधारमा खोजतलास गर्ने क्रममा देउलालाई मोटरसाईकलसहित पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरका प्रहरी निरीक्षक अमर गजमेरले जानकारी दिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.