ad
केन्द्रीय संस्करण

क्यासिनो सिएमजीमा प्रहरीको छापा, मेनेजरसहित १० जना पक्राउ

person explore access_timeफागुन २०, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । काठमाडौंको ताहाचलमा स्थित प्लाटिनम होटलमा रहेको क्यासिनो सिएमजीमा प्रहरीले छापा मारेको छ । नियम विपरित नेपाली प्रवेश गराएर जुवा खेलाएको सुराकको आधारमा छापा मारिएको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंले जनाएको छ । 

प्रहरी वृत कालिमाटीबाट खटिएको टोलीले क्यासिनोका मेनेजर महेश मल्ल सहित १० जनालाई पक्राउ गरेको छ । क्यासिनोबाट २२ लाख ९६ हजार नगद बरामद गरिएको छ । 

पक्राउ पर्नेमा भारतिय नागरिक रंजित कुमार जैसवाल, सोहन प्रसाद, मुमताज मियाँ र शेख मुर्तुजना अलि रहेका छन् । जुवा खेल्न गएका नेपाली नागरिक धनुषाका राज कुमार सिंह र बाराका टिन्कु प्रसादलाई पनि प्रहरीले पक्रेको छ । क्यासिनोमा जुवा खेल्न नेपालीलाई प्रतिबन्ध लगाइएको छ । 

अवैध तरिकाले जुवा खेलाउने क्यासिनाको मेनजर महेश मल्ल, सहायक मेनेजर कमल देव चौधरी, एडमिन स्टाफ अजय यादव र क्यासियर सचिन वाग्लेलाई पनि पक्राउ गरिएको काठमाडौं प्रहरीले जनाएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.