ad
केन्द्रीय संस्करण

सेयर बजारमा २१ अंकको गिरावट, निफ्राले सबैभन्दा बढी गुमायो

person explore access_timeफागुन ११, २०७७ chat_bubble_outline0

मगलबार सेयर बजारमा २१.१६ अंकको गिरावट आएको छ । सेयर बजार समग्रमा ०.८१ प्रतिशतले घटेको हो । बजार २५८६.५१ अंकमा अडिएको छ । आज ८ अर्ब ५६ करोड १५ लाख रुपैयाँ बराबरको सेयर कारोबार भएको छ । कारोबारमा आएको ट्रेडिङ बाहेक सबै समुहमा गिरावट आएको हो । 

४ वटा कम्पनीको सेयर मूल्य ९ प्रतिशतभन्दा माथि बढेको छ । ३ वटा कम्पनीको सेयर ५ प्रतिशत भन्दा माथि बढेको छ । नेपाल फाइनान्स लिमिटेडले सबैभन्दा बढी कमाएको छ भने नेपाल इन्फ्रास्टक्चर बैंकले सबैभन्दा बढी गुमाएको छ । 

बैंकको सेयरमा पहिलो पटक नकारात्मक  सर्किट लागेको हो । एकैदिन यसको सेयर मूल्य ६६ रुपैयाँले घटेको हो । यद्यपि सबैभन्दा बढी कारोबार पनि यसैको भएको छ । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.