केन्द्रीय संस्करण

साम्राज्ञीको नयाँ फिल्ममा आना र मनिष

person explore access_timeसाउन २३, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । अभिनेत्री साम्राज्ञी राज्यलक्ष्मी शाहले ‘प्रेम गीत ३’ अभिनेता मनिष राउतसँग रोमान्स गर्ने भएकी छन् । सिबर्डस् पिक्चर्स र सौर्य इन्टरटेनमेन्टको ब्यानरमा बन्न लागेको फिल्ममा यी दुबै कलाकारको रुपमा फाइनल भएका हुन् ।

फिल्मको मुख्य अभिनेत्रीका रुपमा आना शर्मा समेत छानिएकी छन् । ३ कलाकारसँग निर्माण युनिटले बिहीबार  सम्झौता गरेको छ । प्रवेश पौडेलको निर्देशन रहने फिल्मको नाम भने जुर्न बाँकी छ । फिल्म यूवा मनोविज्ञानको कथामा निर्माण हुन लागेको हो ।

कोरोना महामारी सहज भएपछि फ्लोरमा जाने बताइएको फिल्ममा ‘डक्टर डेनिम’ को प्रस्तुति, छत्रजंग पाण्डे र अनुप पौडेल निर्माता रहेका छन् । फिल्मका सहनिर्माता करन साउद हुन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.