केन्द्रीय संस्करण

बलिउड नायिका मिनिषा लाम्बाले गरिन् सम्बन्धविच्छेद

person explore access_timeसाउन १९, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउड नायिका मिनिषा लाम्बाले रेष्टुरेन्ट व्यावसायी श्रीमानसँग सम्बन्धविच्छेद गरेकी छिन् । यी दुई अलग्गिएको खबर सन् २०१८ मा नै सार्वजनिक भएको थियो तर यसबारे मिनिषाले कसैसँग कुरा गर्न अस्विकार गरेकी थिइन् । तर अब मिनिषाले यसबारे मुख खोल्दै आफू कानूनी रुपमा नै रायनसँग अलग भइसकेको जानकारी दिएकी छिन् ।

भारतीय सञ्चार माध्यम इटाइम्ससँगको कुराकानीमा मिनिषा लाम्बाले आफूहरु अलग भइसकेको  र कानूनी प्रक्रिया पनि पूरा भइसकेको बताएक छिन् ।

स्मरण रहोस्, मिनिषा र रायनको सन् २०१३ मा भेट भएको थियो । यी दुईको भेट एउटा नाइट क्लबमा भएको थियो । दुई वर्ष सम्बन्धमा रहेपछि यी दुईले सन् २०१५ को जुलाई ६ मा विवाह गरेका थिए ।

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hair flip!

A post shared by Minissha (@minissha_lamba) on

मिनिषा लाम्बा ‘यहां’ (२००५), ‘हनिमून ट्राभलस प्राइभेट लिमिटेड’ (२००७), ‘दस कहानियां’ (२००७), ‘किडन्याप’ (२००८), ‘बचना–ऐ–हसिनों’ (२००८), ‘वेल डन अब्बा’ (२००९), ‘भेजा फ्राई’ (२०११) र टिभी सिरियल ‘इन्टरनेट वाला लव’ (२०१८) मा देखिएकी थिइन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.