केन्द्रीय संस्करण

रिया चक्रवर्तीमाथि यी नायकको ट्वीटः भने, ‘तिमो वास्तविकता चाँडै नै पर्दाफास हुनेछ’

person explore access_timeसाउन १६, २०७७ chat_bubble_outline0

सुशान्त सिंह राजपूतको मृत्यु भएको एक महिना बढी समय बितिसकेको छ तर उनको मृत्युको रहस्य सुल्झिनुको साटो थप गाँठो परेको छ । अब सुशान्तका पिताद्वारा पटनामा मंगलबार बलिउड नायिका तथा सुशान्तकी साथी रिया चक्रवर्तीमाथि एफआइआर दर्ता गरेका छन् तत्पश्चात् बिहार प्रहरीको एक समूह मुम्बई पुगेर यो मामिलामा सोधपुछ गरिरहेको छ । हुन त सुशान्तको मृत्युपछि धेरै मानिसहरुले उनको अचानक मृत्युलाई कुनै षड्यन्त्र बताएको छ । हालै नायक अध्ययन सुमनले पनि रियाको विषयमा एक ट्वीट गरेका छन् । उनले रियाको वास्तविकता चाँडै नै पर्दाफास हुने बताएका छन् ।

फिल्म हाल–ए–दिल, राज–द मिस्ट्री कन्टिन्यूज, जस्न लगायतका फिल्ममा अभिनय गरेका अध्ययन सुमनले ट्वीटमा लेखेका छन्, ‘रिया चक्रवर्ती, तिम्रो वास्तविकता चाँडै नै पर्दाफास हुनेछ । तिमी दौडन सक्छौ तर थकाई लागेर नै मर्नेछौ । गलत व्यक्तिसँग संगत गर्नु कति भयावह हुन्छ भन्ने मलाई राम्रोसँग थाहा छ ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.