केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

महाबौद्धमा ‘हाइअर्लट’ : व्यवसायीहरुको कोरोना परीक्षण गरियो, तस्विरमा हेर्नुहोस्

person explore access_timeसाउन १३, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ महानगरपालिका वडा नम्बर–२७ महाबौद्ध क्षेत्रमा व्यवसाय गर्नेमा कोरोना पोजेटिभ देखिएपछि सो क्षेत्रमा कोरोना परीक्षणका लागि स्वाबको नमूना संकलन गरिएको छ । वडा कार्यालयले सोमबार मात्र संक्रमित व्यापारीको सम्पर्कमा आएका अन्य व्यक्तिहरुलाई परीक्षणका लागि अनुरोध गर्दै सार्वजनिक सूचना जारी गरेको थियो ।

भारत स्थायी घर भइ महाबौद्ध क्षेत्रमा व्यवसाय गर्ने दुई जनामा कोरोना पोजेटिभ देखिएपछि उनीहरुको सम्पर्कमा आएकाहरुलाई कोरोना परीक्षण गर्न सार्वजनिक सूचना जारी गरेको थियो । वडा अध्यक्ष चिनियामान बज्राचार्यले एक सूचना जारी गरी उनीहरुको संसर्गमा आएकालाई यथासिघ्र स्वास्थ्य परीक्षण गर्न अनुरोध गरेका छन् ।

वडा कार्यालयले गणेशमन्दिर देखि महाबौद्ध स्तुपासम्मका व्यवसायीहरुको पीसीआर रिपोर्ट नआएसम्म सुरक्षाका उपाय अपनाउन पनि आग्रह गरिएको छ । मंगलबार सो क्षेत्रका व्यवसायी लगायत सर्वसाधरणको कोरोनापरीक्षण गरिएको छ । तस्विरमा हेर्नुहोस्ः

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.