केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

उर्लिएर आएको बागमतीसँग फोटो खिच्ने रहर, तस्विरमा हेर्नुहोस्

person explore access_timeसाउन ५, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । यतिबेला नेपालभर मनसुन सक्रिय रहेको छ । केही दिनयता देशभर भारी वर्षा भइरहेको छ । जसको कारण कयौँ स्थानमा बाढी र पहिरोले धनजनको ठूलो क्षति भइरहेको छ ।

काठमाडौँ उपत्यकामा पनि आइतबारदेखि निरन्तर वर्षा भइरहेको छ । जसले गर्दा काठमाडौँ उपत्यका भएर बग्ने खोला र नदीको जलस्तर ह्वात्तै बढेको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागले खोला र नदी छेउ बस्ने सबैलाई सर्तक रहन आग्रह गरेको छ ।

तर, हामी मानिस पनि जब्बर नै छौँ । प्रकृतिसँग पैठाजोरी खोज्न पुगिहाल्छौँ । कतै यही नदी उर्लिएर ठूलो क्षति गरिरहेको छ । तर, हामी त्यही बाढी आएर ठूलो बनेको नदीलाई हेरेर मनोरञ्जन लिन पुग्छौँ । नदीलाई पृष्ठिभूमिमा राखेर तस्विरलाई कैद गर्न हतारिन्छौँ । हेरौँ उर्लिएको बागमतीको रमिता हेर्न आएकाहरुका केही तस्विरहरुः

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.