केन्द्रीय संस्करण

अमिताभ बच्चनले प्रशंसकलाई आभार व्यक्त गर्दै भने, ‘अस्पतालमा प्रतिबन्ध, धेरै बोल्न सक्दिनँ’

person explore access_timeसाउन २, २०७७ chat_bubble_outline0

पछिल्लो ६ दिनदेखि नानावटी अस्पतालको आइसोलेशन वार्डमा भर्ना भएका अमिताभ बच्चनले उनका लागि प्रार्थना गरिदिने सबैप्रति आभार व्यक्त गरेका छन् । यस सन्दर्भमा उनले आफ्नो सोसल मिडिया अकाउन्ट र ब्लगमा पोस्ट लेखेकी छिन् । अमिताभले उक्त पोस्टमा धन्यवाद र आभार व्यक्त गर्नेबाहेक थप जानकारी दिन किन सकिरहेका छैनन् भनेर पनि जानकारी दिएका छन् ।

अमिताभले लेखेका छन्, ‘मैले तपाईंको आशिर्वाद, प्रेम र प्रार्थना पाइरहेको छु । एसएमएसमार्फत्, ह्वाट्सएप, इन्स्टाग्राम, ब्लग र सबै सम्भव सोसल मिडियामार्फत् । मेरो आभारको कुनै सीमा छैन । अस्पतालको नियम प्रतिबन्धपूर्ण छ । धेरै केही बोल्न सक्दिनँ ।’

हल्का लक्षण पछि शनिबार बेलुका ७७ वर्षका अमिताभ र उनका ४४ वर्षका छोरा अभिषेक आफैंले कार चलाएर नानावटी अस्पताल पुगेका थिए । यी दुईले आफू कोरोनाद्वारा संक्रमित भएको जानकारी ट्वीटरमा साझा गरेका थिए ।

मंगलबारपछि उनको स्वास्थ्यबारे थप जानकारी आएको छैन  । मंगलबार समाचार एजेन्सी पिटिआईले अस्पताल स्रोतलाई उद्धृत गर्दै बच्चन पिता–पुत्रको स्थितीमा सुधार भइरहेको जानकारी दिएको थियो । तर उनीहरु कम्तीमा सात दिनसम्म अस्पतालमा बस्नुपर्ने बताइएको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.