केन्द्रीय संस्करण

मायालु तिमी कता छौ- २ (सिरिरी सिरिरी) सार्वजनिक

person explore access_timeसाउन १, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । चर्चित कलाकार पल शाह र स्वस्तिमा खड्का तीन वर्षपछि म्युजिक भिडियो ‘मायालु तिमी कता छौ– २ (सिरिरी सिरिरी)’ मा देखिएका छन् । गज्जब टिभी युट्युब च्यानलमार्फत सो म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । 
यस गीतको शब्द दिनेश थपलिया, संगीत राजनराज शिवाकोटी, स्वर स्मिता दाहाल र राजनराज शिवाकोटीको रहेको छ ।

यस म्युजिक भिडियोमा एरेन्ज साहस शाक्य, मिक्सिङ श्यामश्वेत रसाइलीको रहेको छ । भिडियोमा छायाँकन नवराज उप्रेती, सम्पादन अर्जुन जि.सी, कलर श्याम कार्की,  कोरियोग्राफी÷कथा विक्रम स्वारको रहेको छ भने निर्देशन सरोज ओलीले गरेका छन् । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.