केन्द्रीय संस्करण

सुदूरपश्चिममा भेटियो थप १४ जनामा कोरोना संक्रमण

person explore access_timeसाउन १, २०७७ chat_bubble_outline0

कैलाली । सेती प्रादेशिक अस्पताल धनगढी प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा थप १४ जनामा कोभिड १९ को संक्रमण पुष्टि भएको छ । 

विहीबार गरिएको परीक्षण बाट ६ महिला र ८ पुरुषमा कोरोना संक्रमण पष्टि भएको हो । खप्तड छान्ना ६ बझाङ्ग का ६० वर्षका १ महिला, गोदावरी कैलालीका ४६ वर्षका १ महिला, २८, ३४, वर्षका २ पुरुष, कैलालीको कैलारी ४ का  ३० वर्षका १ महिला र ११ वर्षका १ बालिकामा कोरोना संक्रमण फेल परेको हो । 

यस्तै ३५ वर्षका १ पुरुष र ८ वर्षका १ बालक, धनगढी उप महानगरपालिका १८ कैलालीका ३५ वर्षका १ महिला र १२ बर्षका १ बालक रहेका छन । बेदकोट कंचनपुरका २३ बर्षका १ महिला, ४० बर्षका १ पुरुष , टिकापुर १ कैलालीका ७५ बर्षका १ पुरुष, भिमदत्तनगर ४ कञ्चनपुरका ५६ बर्षका १ पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको सेती प्रादेशिक अस्पतालका सुचना अधिकारी दिलिप कुमार श्रेस्ठले रातोपाटीलाई जानकारी दिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.