केन्द्रीय संस्करण

कोरोना संक्रमणबाट रौतहटमा एक युवकको मृत्यु

person explore access_timeअसार ३१, २०७७ chat_bubble_outline0

रौतहट । रौतहटस्थित कोभिड १९ कोरोना संक्रमणको कारण  एक युवकको मृत्यु भएको छ । यसका साथै कोरोना भाइरसबाट रौतहटमा  मृत्यु हुनेको संख्या २ पुगेको छ । यसअघि फतुवा बिजयपुर नगरपालिकाका एकजना युवाको कोरोना संक्रमणकै कारण मृत्यु भएको थियो ।

बुधवार कोरोनाको कारण मृत्यु हुनेमा परोहा नगरपालिका वडा ७ का ३६ बर्षीय युवक रहेका छन् । गत २४ गते भारतको बैंगलोरबाट उनी घर आएका थिए । लगतै उनलाई परोहा स्थित आधारभुत बिधालयमा रहेको क्वारेन्टाईनमा राखिएको थियो ।

दुई दिन अघि गत २९ गते उक्त युुवाको स्वास प्रश्वासमा समस्या आएपछि उनलाई थप उपचारका लागी नारायणी अस्पताल बिरगञ्ज पठाइएको थियो । उपचारको क्रममा बुधवार दिउँसो साढे २ बजे मृत्यु भएको र स्वाब परिक्षण कोरोना पोजिटिभ आएको जिल्ला स्वास्थ केन्द्रका प्रमुख महेश साहले जानकारी दिए ।

यसैबीच मृतकको शव ल्याउन ईन्द्रबक्स गणका प्रमुख नेपाली सेनाका कर्णेल सामन्तध्वज खाँण नारायणी अस्पताल बिरञ्गजतर्फ लागेका छन् ।

कोरोना पोजेटिभको सतगत नेपाली सेनाको जिम्मा भएकाले उनले मृतकको शव आजै राति ल्याउने र परोहा नगरप्रमुख शेख वकिलको सलाह अनुसार गाडिने बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.