केन्द्रीय संस्करण

मिर्गौला कारोबार धन्दामा जिप्रकाका कर्मचारीको सहयोगी भूमिका

person explore access_timeअसार २७, २०७७ chat_bubble_outline1

काठमाडौं ।  भरतपुर मेडकल कलेजका तीन डाक्टरसँगै पक्राउ पर्नेमा जिल्ला प्रशासन कार्यालय चितवनका अधिकृत तहको कर्मचारी भएको खुलेको छ । पक्राउ पर्नेमा जिल्ला प्रशासन कार्यालयका प्रशासकीय अधिकृत रामचन्द्र ढकाल रहेका छन् ।  ढकालले उनीहरुलाई कागजी रुपमा सघाएको आरोप छ ।

जिल्ला प्रशासन कार्यालय स्रोतले  प्रशासकीय अधिकृत  ढकाललाई सोधपुछका लागि ब्यूरोको टोलीले लगेको बताएको छ ।  मानव बेचबिखन अनुसन्धान ब्युरो काठमाडौंबाट आएको टोलीले उनीहरुलाई पक्राउ गरेको हो।  
पक्राउ पर्ने डाक्टरहरु राकेश बर्मा, सुप्रभात श्रेष्ठ र बालकृष्ण कालाखेती रहेका छन् । 

 सो अस्पताल चितवनको पुरानो मेडिकल कलेजको नामले पनि परिचित छ। प्रहरीले अभियुक्तहरुलाई काठमाडौं ल्याउँदै छ भने आइतबार पत्रकार सम्मेलन गरेर विस्तृत विवरण सार्वजनिक गर्ने ब्यूरोको तयारी छ ।
उनीहरुमाथि नेपाली नागरिकलाई भारतीय बनाएर मिर्गौला प्रत्यारोपण गराएको आरोप छ ।

 


रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. July 12, 2020, 8:02 a.m. Deependra bhandari
    याे चितवन स्थित पुरानाे मेडिकल कलेजका बारे हामी नेपालीहरु कति जानकार छाै ? यस अस्पताल भित्र प्रवेश गर्दा लाग्छ, त्यहाका भित्तामा टागिएका तस्विरहरु देख्दा, कतै भारत भुमिमा त छुइन ? जस्ताे तर ती तस्वीरहरु भारतिय कुनै प्रभाव राख्ने नेता तथा सामाजिक ब्यक्तित्वहरुकाे नभई केवल अस्पतालमा लगानी गरि नेपालमा नै कहि कतै नभएकाे चर्काे मूल्य लिने भारतिय स्वास्थ क्षेत्रका ब्यापारीकाे रहेछ। नेपालकाे भुमिमा खाेलिएकाे अस्पतालमा यस्ताे रवैया देख्दा जाे काेहि राष्ट्रवादीकाे मानसपटलमा एक छिन साेच्न बाध्य बनाउछ। यस अस्पतालकाे याे मृगौला प्रत्यारोपणकाे बिषय मात्र हैन, उनिहरुले उपचार गर्दा सर्वसाधारण संग लिने सेवा शुल्क,राजमार्गमा दुर्घटनामा हुदा बिमा कम्पनीले भुक्तानी गर्ने हाे भनी लिने अनुचित बिल र भर्पाइहरु माथि पनि छानबिन हाेस, सरकार ! संगठित रुपमा बिगत लामाे समय देखि प्रहरी प्रशासन, राजमार्गकाे एम्बुलेन्स सबैकाे मिलाे मताेमा धेरैले सास्ती खेपिरहेका प्रमणहरु याे पाेष्ट कर्ता संग सुरक्षित भएकाे ब्यवहाेरा अवगत गराउदछु। २-४ हजार समेतकाे बिलकाे अाशा नगरेका कयै नेपालीहरुलाई ऋण खाज्दै अथवा घर- खेत बेच्दै लाखै भुक्तानी गरि सुकुम्बासी बनाउन उद्वत यश अस्पतालको सबै बिषयमा छानबिन सम्बन्धित निबायले गराेस।
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.