केन्द्रीय संस्करण

जग्गा व्यवसायीलाई धम्क्याएर पैसा उठाएको आरोपमा ९ जना पक्राउ

person explore access_timeअसार २६, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । जग्गा व्यावसायीलाई धम्की दिएर पैसा असुल गरेको आरोपमा काठमाडौंबाट ९ जना पक्राउ परेका छन् । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग र महानगरीय अपराध महाशाखाबाट खटिएको संयुक्त टोलीले उनीहरुलाई गौरिघाट, गौशला र पुरानो बानेश्वरबाट नियन्त्रणमा लिएको हो । 

पक्राउ पर्नेमा आफ्लाई ज्योतिष भन्ने अर्जुनकुमार थापा क्षेत्री, विजय रावल, जगदिश खड्का, राजेन्द्रकुमार श्रेष्ठ, राजेश गुरुङ, शम्भुप्रसाद रेग्मी, शंकरविक्रम खड्का, श्यामसिंह थापा र विवेक पोखरेल रहेका छन् । 

उनीहरुले काठमाडौंको बुढानिलकण्ठ बस्ने जग्गा व्यवसायीसँग जग्गाको विषयमा अख्तियारमा उजुरी परेको र अनुसन्धान प्रक्रिया रोक्ने भन्दै पैसा असुली गरेको अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले जनाएको छ । उनीहरुलाई थप अनुसन्धान गर्न महानगरीय अपराध महाशाखा टेकु पठाइएको प्रहरीले जनाएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.